Rekomendacje kandydatów

Odkryj unikalne podejście w rekrutacji, które wspiera firmy i Kandydatów. Naszym niezachwianym zaangażowaniem jest budowanie godnych zaufania relacji z każdym talentem, zapewniając skuteczną komunikację i przejrzystość na każdym etapie. Zależy nam na informowaniu kandydatów na bieżąco oraz zapewnianiu niezawodnej i bezproblemowym procesie. To zaangażowanie nie tylko sprzyja współpracy i przyjemnej atmosferze, ale także przekształca często wymagające zadanie poszukiwania pracy w bardziej satysfakcjonujące doświadczenie. Zagłęb się, aby zobaczyć, jak nasze nieustanne skupienie się na podróży kandydata zmienia standardy w rekrutacji.

icon

Magdalena Długołęcka

Product Manager

icon

Karolina Niegrzybowska

Business Analyst

icon

Sebastian Latacz

Product Support Engineer

icon

Dawid Gracz

Senior Engineer Broadcast & Video

icon

Aleksandr Vingradskiy

Senior Project Manager

icon

Bartosz Świerczek

Senior Automation Tester

icon

Adrian Rusnarczyk

Senior Software Developer

Podczas procesu rekrutacyjnego Marcin wykazał się wysokim poziomem profesjonalizmu. Jego podejście było spersonalizowane, dzięki czemu czułam się dobrze poinformowana i zaopiekowana podczas całego procesu. Rekruter organizował wiele punktów kontrolnych, aby upewnić się, że wszystko idzie gładko. Marcin był niezwykle pomocny i zdecydowanie świetnie się z nim współpracuje!

Rekruter hireplace to profesjonalista, a jednocześnie bardzo empatyczna i pomocna osoba. Współpracując z hireplace możesz liczyć na stały kontakt i wsparcie na każdym etapie rekrutacji. Gorąco polecam!

Wspaniała kompetentna osoba, bardzo otwarta na ludzi. Wspiera kandydata w całym procesie rekrutacyjnym, oferując swoją pomoc na każdym etapie i przekazując rzetelną (i bardzo użyteczną) informację zwrotną. Miło było go poznać i pracować z nim.

Rzadko zdarza się spotkać tak wyróżniającego się Rekrutera jak Marcin. Ponieważ jestem jego klientem, mam prawo wyrazić, jak bezbłędnie i z klasą przebiegła cała rekrutacja. Rozwój tego zestawu umiejętności u specjalistów obsługi klienta często zajmuje lata, jednak w tym przypadku wydawało się to bardzo naturalne. Każdy chce zatrudnić osobę, która nie tylko wykonuje swoją pracę, ale także świetnie się z nią współpracuje. Jeszcze jedna rzecz, na którą nie lubię marnować czasu - na przykład na polecanie osób, które na to nie zasługują :)

Miałem przyjemność przejść proces rekrutacyjny z Marcinem. Od pierwszej rozmowy telefonicznej do podpisania umowy zachował się bardzo profesjonalnie. Miałem jego pełne wsparcie, zawsze byłem i informowałem na bieżąco o statusie wniosków. Z czystym sumieniem mogę go polecić jako jedno z najlepszych doświadczeń rekrutacyjnych w mojej karierze. Mam nadzieję, że będziemy mogli ponownie pracować w przyszłości.

Pani Ewelina przeprowadziła rekrutację w sposób bardzo profesjonalny. Od pierwszych minut rozmowy miałem opinię Pani Eweliny jako osoby dokładnej, rzetelnej, bardzo punktualnej i realizującej projekty do końca.

Weronika zajmowała się moją ostatnią rekrutacją. Profesjonalną, merytoryczną i ciekawą ofertą Weronika skłoniła mnie do podjęcia nowej pracy. Po trzech miesiącach byłem już na pokładzie. Miłym akcentem była opieka po przyjęciu na pokład. Weronika zadzwoniła i zapytała, czy jestem zadowolony ze współpracy. Polecam współpracę z Weroniką!