Opis stanowiska

Finanse

Lokalizacja

Hybrid Remote

Wynagrodzenie

1450019250 netto+VAT/miesi膮c

B2B

1200016000 brutto/miesi膮c

CoE

Poznaj nas!

Starszy Konsultant w dziale Audytu Finansowego

B2B

CoE

Opis

Nasz Klient to firma audytorska dzia艂aj膮ca od 2018 roku prowadzona przez osoby pe艂ni膮ce funkcje zarz膮dcze w jednej z firmy tzn. Big4. Swoj膮 ofert臋 us艂ug kieruj膮 do przedsi臋biorstw polskich oraz sp贸艂ek zagranicznych, kt贸re prowadz膮 dzia艂alno艣膰 w Polsce. Swoje do艣wiadczenia w pracy na polu us艂ug atestacyjnych wykorzystujemy w projektach due diligence oraz przy 艣wiadczeniu us艂ug z zakresu doradztwa w zakresie zarz膮dzania finansami przedsi臋biorstw.

Wielkim atutem pracy u naszego Klienta jest wsp贸艂praca z do艣wiadczonymi Managerami i elastyczno艣膰 dzia艂ania.

Proces rekrutacji:

  1. Rozmowa HR (~ 15min) 馃摓 – gdzie dowiesz si臋 wi臋cej o firmie i mo偶liwo艣ciach
  2. Rozmowa online (lub w biurze) 馃懇鈥嶐煉火煈ㄢ嶐煉 z Managing Director’em (do 1h).
    • Zadanie 馃М – kr贸tki case w excel’u.
  3. Decyzja 馃

Zadania

  • prowadzenie projekt贸w badania i przegl膮d贸w sprawozda艅 finansowych klient贸w firmy audytorskiej
  • udzia艂 w projektach doradczych z zakresu sprawozdawczo艣ci finansowej i rachunkowo艣ci zarz膮dczej oraz w projektach Due Diligence
  • wykonywanie procedur i przygotowanie dokumentacji zgodnie ze standardami firmy
  • codzienna wsp贸艂praca z klientami firmy audytorskiej
  • wsparcie bieg艂ego rewidenta w kluczowych dyskusjach z zarz膮dami audytowanych sp贸艂ek

Wymagania

  • minimum 2 lata do艣wiadczenia w firmie 艣wiadcz膮cej us艂ugi z zakresu audytu
  • Wykszta艂cenie wy偶sze (preferowana rachunkowo艣膰, ekonomia, finanse i nauki 艣cis艂e) lub w trakcie 4 - 5 roku studi贸w magisterskich / studi贸w magisterskich uzupe艂niaj膮cych
  • umiej臋tno艣膰 analitycznego my艣lenia
  • wiedza z zakresu rachunkowo艣ci, sprawozdawczo艣ci i analizy finansowej, standard贸w badania sprawozda艅 finansowych
  • komunikatywno艣膰, 艂atwo艣膰 nawi膮zywania kontakt贸w
  • umiej臋tno艣膰 pracy w zespole
  • znajomo艣膰 obs艂ugi komputera (Excel, Word)
  • gotowo艣膰 do wyjazd贸w s艂u偶bowych

Oferujemy

  • elastyczno艣膰 dzia艂ania馃じ
  • niekorporacyjn膮 atmosfer臋 馃檪
  • mo偶liwo艣膰 zdobycia nowych umiej臋tno艣ci i do艣wiadczenia
  • mo偶liwo艣膰 cz臋艣ciowej pracy zdalnej 馃彙
  • wsparcie dedykowanego opiekuna w pocz膮tkowym okresie pracy
  • prac臋 w profesjonalnym zespole
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzale偶nione od poziomu posiadanego do艣wiadczenia 馃捀
  • finansowanie post臋powania kwalifikacyjnego na bieg艂ego rewidenta 馃
  • p艂atny urlop na B2B (20-26 dni- do uzgodnienia) 馃尨
warsaw pin london pin

    london pin

    Nie znalaz艂e艣 swojej wymarzonej pracy?