Tax Specialist

Hybrid Remote
Available

CoE

Dostępność: 1 miesiąc

English skills: B2

Ilość lat doświadczenia: 5

Podatki

Standardy rachunkowości

SAP

Zobacz wszystkich kandydatów

Formularz kontaktowy

Tax Specialist

  icon

  Efekty
  w 5 dni

  icon

  100% bezpieczeństwa, success-fee & retainer-fee

  icon

  3 miesiące gwarancji na zatrudnionego

  Rekomendacje kandydatów

  icon

  Magdalena Długołęcka

  Product Manager

  icon

  Karolina Niegrzybowska

  Business Analyst

  icon

  Sebastian Latacz

  Product Support Engineer

  icon

  Dawid Gracz

  Senior Engineer Broadcast & Video

  icon

  Aleksandr Vingradskiy

  Senior Project Manager

  icon

  Bartosz Świerczek

  Senior Automation Tester

  icon

  Adrian Rusnarczyk

  Senior Software Developer

  Podczas procesu rekrutacyjnego Marcin wykazał się wysokim poziomem profesjonalizmu. Jego podejście było spersonalizowane, dzięki czemu czułam się dobrze poinformowana i zaopiekowana podczas całego procesu. Rekruter organizował wiele punktów kontrolnych, aby upewnić się, że wszystko idzie gładko. Marcin był niezwykle pomocny i zdecydowanie świetnie się z nim współpracuje!

  Rekruter hireplace to profesjonalista, a jednocześnie bardzo empatyczna i pomocna osoba. Współpracując z hireplace możesz liczyć na stały kontakt i wsparcie na każdym etapie rekrutacji. Gorąco polecam!

  Wspaniała kompetentna osoba, bardzo otwarta na ludzi. Wspiera kandydata w całym procesie rekrutacyjnym, oferując swoją pomoc na każdym etapie i przekazując rzetelną (i bardzo użyteczną) informację zwrotną. Miło było go poznać i pracować z nim.

  Rzadko zdarza się spotkać tak wyróżniającego się Rekrutera jak Marcin. Ponieważ jestem jego klientem, mam prawo wyrazić, jak bezbłędnie i z klasą przebiegła cała rekrutacja. Rozwój tego zestawu umiejętności u specjalistów obsługi klienta często zajmuje lata, jednak w tym przypadku wydawało się to bardzo naturalne. Każdy chce zatrudnić osobę, która nie tylko wykonuje swoją pracę, ale także świetnie się z nią współpracuje. Jeszcze jedna rzecz, na którą nie lubię marnować czasu - na przykład na polecanie osób, które na to nie zasługują :)

  Miałem przyjemność przejść proces rekrutacyjny z Marcinem. Od pierwszej rozmowy telefonicznej do podpisania umowy zachował się bardzo profesjonalnie. Miałem jego pełne wsparcie, zawsze byłem i informowałem na bieżąco o statusie wniosków. Z czystym sumieniem mogę go polecić jako jedno z najlepszych doświadczeń rekrutacyjnych w mojej karierze. Mam nadzieję, że będziemy mogli ponownie pracować w przyszłości.

  Pani Ewelina przeprowadziła rekrutację w sposób bardzo profesjonalny. Od pierwszych minut rozmowy miałem opinię Pani Eweliny jako osoby dokładnej, rzetelnej, bardzo punktualnej i realizującej projekty do końca.

  Weronika zajmowała się moją ostatnią rekrutacją. Profesjonalną, merytoryczną i ciekawą ofertą Weronika skłoniła mnie do podjęcia nowej pracy. Po trzech miesiącach byłem już na pokładzie. Miłym akcentem była opieka po przyjęciu na pokład. Weronika zadzwoniła i zapytała, czy jestem zadowolony ze współpracy. Polecam współpracę z Weroniką!